Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska a vybrání vyhovující paměti RAM - poraďte...

Dobrý den , chtěl bych se zeptat:

Koupil jsem si Základní desku http://www.asus.cz/Motherboards/Intel_Socket_1155/ P8Z77V_LX/

A dočetl jsem se : (viz. článek v odkaze)
Operační paměť:
4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 2200 (přetakt.)/2133 (přetakt.)/2000 (přetakt.)/1866 (přetakt.)/2400(O.C.)/1800 (přetakt.)/1600/1333 MHz Non-ECC, Bez vyrovnávací paměti
Dvoukanálová Architektura paměti

Otázka zní:
co znamená zkratka v závorce (O.C.) , jakou tedy frekvenci zvolit, která by byla ideální? Bude se jednat o Herní počítač s Dvoujádrovým nebo čtyřjádrovým
procesorem s podporou integrované grafiky zn Sandy Bridge nebo Ivy Bridge...

Dále jsem se dočetl:

Grafická karta-
Integrovaný grafický procesor
Podporovaný výstup Multi-VGA: Porty HDMI/DVI/RGB
- Podporuje HDMI s maximálním rozlišením 1920 x 1200 @ 60 Hz
- Podporuje DVI s maximálním rozlišením 1920 x 1200 @ 60 Hz
- Podporuje RGB s maximálním rozlišením 2048 x 1536 @ 75 Hz
Maximální sdílená paměť 1696 MB
Supports Intel® HD Graphics

Otázka zní: Maximální sdílená paměť 1696 MB , znamená to že to je její výkon??? a bude mě to žrát 1696 MB z paměti RAM ???
Když budu mít základní desku s podporou integrované grafiky a procesor s tou samou funkcí, půjde pak nastavit požadavek, odkud budu chtít používat obraz
( buďto ze základovky nebo z procesoru) - do budoucna grafická karta slotová...

Děkuji za odpověď, docela mě pomohla...
Jsem se dočetl , že čím větší frekvence u pamšti RAM , tím lépe... Asi zvolím Variantu 1600 MHz...
Integeovanou grafiku z procesoru bych řešil do té doby, než si koupím externí...

Dále tento údaj : Maximální sdílená paměť 1696 MB --- znamená co? že mě to bude žrát z paměti RAM?