Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows /system32/hal.dll

na disku1 som mal nainštalovaný win xp, na disk2 som nainštaloval ubuntu no keď chcem ísť naspäť do win tak hlási že "Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: <Windows root>/system32/hal.dll. Nainstalujte znovu uvedený soubor.

Po instalaci Ubuntu by měl Linux převzít iniciativu přihlásit se jako první, ale dát na výběr možnost zvolit systém už při startu. Pokud ta nabídka chybí, je to vada. "Chybí knihovna hall.dll" je oblíbená hra Redmondu. Ve skutečnosti nic nechybí, a tak nepomůže kopírování souboru na pozici, kde už stejně je. Zbývá jediná cesta: Vložit instalační CD nabootovat a provést opravu XP, čímž se vytvoří opětná neurální spojení,které umožní systému pochopit, že hall.dll, který našel je skutečně hall.dll. Voila : Chodí to jako husa, kejhá to jako husa - ejhle je to husa. To je můj příspěvek pod stromeček. AHOJ.