Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V novém pc nejde internet

Dobrý večer,
nejsem si jist,jestli tady někdo v tuhle dobu bude a pomůže mi,ale zkusím to.
Dostal jsem nový počítač,zapojil jsem ho a bohužel mi v něm nefunguje internet a nevím proč.
Několikrát jsem to zapojoval a vypojoval.Je možné,že je potřeba někde něco nastavit,ale nevím co a jak.
Byl bych moc rád za radu,pokud tu někdo je.Předem moc děkuji :)
Případné info dodám.

(Mám Wifinu (bednu za oknem) a z ní vede kabel do pc.

dodal jsi krutě málo informací.

1. ve starém PC je IP adresace nastavena jak? Napevno nebo přes DHCP?
2. nemáš papír od ISP s nastavením připojení?
3. někdy se ISP "sichruje" a povoluje komunikaci jen uživatelům s odpovídající MAC adresou síťové karty.

Zacne to vecer, alebo zajtra.
Nestacim dvihat telefony na temu: rozbalil som novy NB a nejde You Tube ...
Mam pripojenie na UPC (len modem, bez Wifi), dostal som NB a nejde mi Wifi aj ked notebook Wifi ma. A ti ko*oti na UPC nedvihaju telefon, aby ma na Wifi pripojili.
Och joj.

Mne uz pred dvatsiatymi rokmi povedal moj lekar, ze lyzovacka mi skodi na pecen (jatra).
Asi ma poznal.
Ja som za mlada lyzoval celkom dost, ale pri hokeji (korcule, brusle) som si dokalicil clenok (kotnik).
Na brusle uz nemozem vobec a lyze vo vysokych (pevnych) botach len rekreacne (netyka sa obcerstvenia).

touchwood: prajem Ti pekny zbytok Vianocnych sviatkov a zaroven sa ospravedlnujem autorovi tohoto vlakna.
Ale "jednou v roce na Vanoce"