Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdálená plocha

Mám PC s windows xp pro sp2 a na nem používám vzdalenou plochu. Je na něm vytvoreno nekolik uzivatelů, kteří mohou přistupovat ke svým účtum přes vzdálenou plochu. Dá se jednotlivým uživatelům nebo skupině zakázat prístup z internetu a přitom povolit přistup z lokalní sítě?
Děkuji za reakce Boza

Přístup na úrovni OS k vzdálené ploše je řízen členstvím ve skupině, ne sítí ze které se přistupuje. Všechny přístupy na port 3389 z nechtěné sítě /IP adresy pochopitelně filtrovat lze, například pomocí IPSEC nebo firewallu (pro Windows přichází v úvahu WIPFW).