Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Root user

Zdravím mám problém se svým tabletem. Pokud znate GameCIH, tak když ho spustim, pise mi to Error, No root, Root users only. Dával jsem si to do prekladace ale vyšla z toho nějaká blbost. Tak se ptam jestli to nejde nějak povolit v nastavení nebo nějakým programem.
Strašně by mi to pomohlo, není to jediná aplikace, co chce ten root. Tablet Google Nexus 7 16Gb
Diky

admin práva u WIN, úspešne napomáhajú virovému undergroundu a biznisu firiem IT bezpečnosti ... :-) celé desaťročia ...

Android je nová perspektívna platforma ... " Nexus 7: root a tablet UI na pár kliknutí " ,

Samotný nástroj na rootování je velmi dobře udělán a jeho použití zvládne kdokoliv, kdo má aspoň základy angličtiny.

a tak, možno, autorov návodov financuje ESET, AVAST, AVG, atd ... :-D