Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní PC sestava do 30.000 Kč

Zdravím, již delší dobu šetřím peníze na nový herní počítač, ale teď když už mám potřebnou sumu, tak nejsem schopen sám vybrat jednotlivá komponenta. Proto bych Vás chtěl poprosit, jestli byste mi neporadili/nedoporučili jaká vlastně do mé budoucí „bedýnky“ dát. Na internetu jsem našel takový základ, jak by jsem si to představoval (samozřejmě neříkám, že takhle to musí být):

Základní deska: ASROCK Z77 Extreme4
Procesor: Intel Core i7-3770K
Grafická karta: GTX660

Byl bych rád, kdybyste se vyjádřili co k tomu dát dál (i case), případně co z toho vyměnit za něco jiného. Zároveň ještě k tomu chci dokoupit monitor max. za 4.000 Kč, tak budu rád za nějaké doporučení ;-).

Když budeš plácat z bláta bábovičky, tak nehrozí, že to bude stát hromadu peněz a ještě to bude uplácané špatně...

k ultavýkonným kartám a případně "úchylkám" typu CF/SLI je nanejvýš vhodná přetaktovaná i7, protože i5 tyhle karty neuživí ve všech hrách. Běžné levné SSD pak mají nízkou kapacitu a na hraní se nehodí.

Nesmysly typu "futrón 750" nemá smysl ani komentovat - snad jen to, že když už kupuju kvalitní PC, tak to nezabiju nekvalitním futróním zdrojem.