Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po hibernácii problém

Po dlhodobom spánku problém, objaví sa mnoho okien sú tam pootvárané priečinky , dlaždice sú "v modrom skoro všetky" pri akomkolvek kliku to robí ťažkosti. Musím ho reštartovať a potom vporiadku. Nie je zatrhnuté niečo čo nemá byť? Je tam Windovs XP CZ.
ďakujem za odpovede . Z textu ste pochopili že som začiatočník.

Nemyslim si ze by si mal nieco zaskrtnute.
Treba mat nainstalene vsetky ovladace aktualne (zo stranok vyrobcu dosky a ineho HW co v tom mas), a prip. upgradnut BIOS ak je novsi (neodporucam zaciatocnikom, takze ak nepomozu novsie ovladace tak toto dat niekomu skusenejsiemu). Alebo nepouzivat hibernaciu (rezim spanku) ale normalne to vypinat.