Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vyčistit PC

Ahoj nevíte o nějakym hoooodně dooobrym proograaamkuu coo miii vyladíí windows? jako když byl čistej? TUne up a adanced system care neee jsou nanic něco co pomaháá vim že bych to rači měl sformatovat a přeinstalovat ale tak ptám se dík :) Počítač je pomalej

Já tedy nevím, ale co nechápete na tom, že vašimi úžasnými administrátorskými schopnostmi rozoraný os nezachrání nějaký ovladač?
Pokud nemá hardware patřičný výkon, tak nebude navýšen ovladačem, natož rozp*cáním operačního systému nesmyslnými "tůůnidly"!
Kde nic není, ani Smrt nebere! A na hry je prostě desktop a basta!