Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FLASH DISK - stále bliká

Ahoj, prosím o radu ohledně flashky corsair 16gb, k vánocům jsem dostal nový notebook společně s flashkou, kterou po vložení do mého starého notebooku normálně vidím a funguje bez problému. Po vložení do nového notebooku HP PROBOOK 4540S WIN7, napíše, že se úspěšně nainstalovala, v "tento počítač" vidím jen vyměnitelný disk H., ale flashka stále bliká, po otevření píše složka prádzná, ikdyž na ní mám přes 4gb dat. Flashku jsem zkoušel na jiných noteboocích a funguje bez problému a naopak, máme doma ještě dvě flashky corsair 1gb a 8gb, které na novém notebooku HP fungují bez problému. Nevíte, kde by mohl být kámen úrazu? Mockrát děkuji za odpověď.

Odinstaloval jsem, restartoval a po připojení už přestala blikat ale stále stejný problém, vidím jako vyměnitelný disk E: ale nelze nic vložit (Položka již neni umístěna v Počítač. Ověřte umístění položky a akci opakujte). Formátovat to zde nelze a na pc, kde mám XP nabídka na formátování do ntfs neni.