Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pixma mg 5250 nemohu propojit pres wifi

Zdravim vsechny. Mam Canon pixma MG 5250 s WIFI. Tiskarnu pripojim a kontrolka WIFI v pohode sviti. Ale pri instalaci do notebooku s win xp se dostanu k bodu kdy by mel najit tiskarnu ale bohuzel nic nenajde. Uz vazne nevim co s tim. Mohl by mi nekdo poradit.
Vsem velice dekuji.

tiskárnu denně přenášíš po bytě, nebo jaké duševní pohnutí tě vedlo k nákupu wifi zmetku?
až budeš chtít tisknout, tak všichni přestanou surfovat, protože tiskárna musí zpracovat pár desítek mb dat a přes omezenou šířku pásma wifi to prostě trvá dýl?

postup připojení bývá v návodu. když to nefunguje, běž ten zmetek vrátit.

tablet připojuješ na domácí wifi - předpokládám že nechceš tiskárnu pokaždé kvůli tabletu překonfigovávat do ad-hoc.
pokud tiskárna nemá pin pro automatickou konfiguraci, ani se přes usb nedají nastavit parametry pro připojení do wifi sítě, ani nefunguje návod - reklamovat.

Neprenasim. Mam ji v patre

málokdy bývá tiskárna v místě, kde není vedle žádný počítač, tj nevede tam lan kabel.
při reklamaci vyměnit ten shit za lan model.