Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nainstalovat ovladač na grafickou kartu?

Zdravím, nainstaloval jsem si nový windows, avšak nemám tam ovladač na grafickou kartu a asi ho neumím nainstalovat. Je to k vzteku, už jsem zkoušel asi 3 a pořád nic. Mám windows XP Profesional, ale nevím, jestli 32bit, nebo 64bit verzi. Stáhl jsem si program everest, podle něj mám kartu ATI Radeon HD 4670 AGP (RV730), dáte mi sem prosím nějaký odkaz ke stažení?

Předem děkuji :)

Mám cd s windows od kamaráda, nevím, jestli je nějak upravené, nebo tak, ale na konci se mě to vždycky zeptá, jestli chci nainstalovat nějaké programy atd (asi jsou na tom CD s windowsem přdané)m já si tam vždycky odkřížkuju co chci a mimojiné je tam i kolonka "driverpack 8", nebo tak něco. Když jsem stejný windows instaloval na svém starém počítači a zaškrtl jsem ten driverpack, nainstalovali se mi všechny ovladače, včetně toho na grafiku. Teď ale ne, nevím proč, ale ten na grafiku tam prostě není. Ostatní se asi nainstalovali, ale které to nevím. Třeba zvuk jde, takže na zvukovou kartu se nainstaloval určitě.

Žádný "dejme tomu". Buď máš, nebo nemáš. Když si nejseš jistej, můžeš ho pro jistotu přeinstalovat.
Vzhledem k upravené instalačce tvých Windows bych to viděl na přeinstalaci ze standardní instalačky Windows, nainstalování driveru chipsetu a pak grafiky.
Ale ani to ti nemusí pomoct, protože ty hybridy PCIe-AGP byly vždy taková sázka do loterie, tedy u ATI grafik. U nVidií (dokud je dělali) to fungovalo spolehlivě.