Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového notebooku

Dobrý večer. Rád bych si zakoupil nový notebook. Jelikož se příliš neorientuji v oblasti procesorů a grafických karet pro notebooky, rád bych se Vás na něco zeptal.

Uvažuji o koupi notebooku v cenové relaci kolem 15ti tisíc. Tento notebook bych chtěl používát mimo jiné i na hraní her. Uvažoval jsem nad grafickou kartou GEFORCE GTX630 - 640M. Jaký je Váš názor na tuto GPU?

Děkuji za odpověd.

Klidne i3, vzhledem ke grafice by se stejne ten i5 jenom flakal, ta GK ho nevytizi.

A s tim srotem Packard Bell si doufam delas srandu, to uz je snad lepsi i to MSI, ktere pomlouvam kudy chodim a v zivote uz bych to nechtel.

tak to je uplnej nesmysl.

dnes jsem tu na jeden PC daval odkaz, tak ti ho tu kopiruju

pokud ti z nejakeho duvodu jde o spotrebu, tak klidne procesor v te sestave nahrad timhle s 35W TDP a mas to jak notebook. Pritom o dost vykonejsi.

Jenom upozornuju, zze ani tohle neni nejaka herni sestava pro nejnovejsi hry na ultra detaily, to bys musel finacne prikapnout a hodit tam procesor i5 a gk 660Ti.