Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hlásí chyby

Dobrý den,
bohužel mám další problém s novým pc..
Při hraní her mi pc hlásí,že program přestal pracovat.Občas to vyhodí nějaký appcrash a už se mi stává i,že mi to vyhodí
modrou obrazovku a tam se píše,že to muselo být ukončeno,jinak by byl pc napaden či co,pak musím vypnout ručně pc a zas to jde.
V pc viry nejsou..Jsem se konečně těšil,že si zahraju nějakou pořádnou hru a teď tohle..Dělalo mi to třeba i u skypu.
Předem děkuji za radu.

Win 7 64 bit
AMD FX six core 3,3 ghz
16 gb ram Kingston 1800 mHz
radeon hd 7800 series 2 gb

Teploty jsou v pořádku i v zátěži.Win jsem neinstaloval já a všechny ovladače tam jsou nainstalované.Dnes mi kamarád půjčil Far cry 3 a ten má spouštěcí ikonku Direct x 11 a Direct x 9....U 11tky mi to hlásí,že program přestal pracovat a u 9tky to funguje normálně.To se mi zdá trochu divné.Moje grafika by měla podporovat Dx 11 (momentálně ho mám nainstalovaný)