Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "len pre citanie"

Zdravím vás,

prejdem rovno k veci...Vsetky zlozky ktore stiahnem zabalene vo formate .rar a rozbalim ich, su len pre citanie..Ked si otvorim vlastnosti danej zlozky a odskrtnem len pre citanie a dam ze ulozit, nic sa nezmeni....znova po otvoreni vlastnosti danej zlozky je zaskrtnute len pre citanie...potrebujem tu zlozku presunut do tabletu ale v tablete sa to uz presuvat neda nakolko je to len pre citanie. Ďakujem za kazdu radu.

skus napisat jasnejsie ze co jak presne presuvas do tabletu (na jakom mediu) a jak presne to chces presuvat v tom tablete (jakom?) a co presne ten tablet pise.
Je mozne ze tam nastava nejaky problem na FAT32 filesysteme, takze by bolo dobre si zobrazit atributy uz na tej pamatovej karte a hlavne atributy suborov, idealne napr. totalcommanderom vidis vsetky naraz, alebo tam davas pamatovku s NTFS filesystemom a tablet nevie prepisovat NTFS, apod?

takze zacnem s tym ze mam tablet znacky MP-MAN typu MP1043. Ako vieme, tak tablet ma vnutornu pamet a rozsiritelnu o microSD...Mam taky offtopic problem ze nie vzdy sa mi po pripojeni tabletu k PC zobrazia obe media (interna pamet a externa pamet) ale iba externa pamet resp. pametova karta co je aj v tomto pripade...jedna sa o zlozku s datami k jednej hre a na kolko mi neukazuje internu pamet tak zlozku musim z PC presunut na pametovku v tablete a cez tablet z tej pametovky to presunut do internej pamete. Presuvanie som vykonaval v programe Root Explorer ktory mi jednoducho vypisal ,,You cannot paste here because the file system is read-only.".

ta hlaska znamena ze nemozes zapisovat do internej pamate lebo ten suborovy system na internej pamati je len pre citanie. (skus si tam trebars presunut hocjaky subor tabletu a mal by si vidiet ze nejde ani to)
Takze otazka je kam presne to pastujes a preco prave tam, a jake opravnenia mas na tu zlozku internej pamate v tom tablete.

tablet som si rootol ešte v deň keď mi došiel :D, zložku presúvam do obyčajnej zložky v internej pameti do ktorej to šlo presúvať bez problémov doteraz, nie do systémových súborov čo je vlastne jedno keď mám root...Verzia programu je v poriadku...Ale problém je vyriešený pretože stačilo prepnúť na R/W, aký som to ja idiot, ďakujem ti ;)