Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod MPEG-2 TS do AVI nebo jiného formátu.

Zdravím,nahrál jsem si video na satelitním přijímači,ale je ve formátu MPEG-2 TS (.ts) a normálně mi nejde přehrát v PC,a tak jsem ho přeformátoval do AVI přes MediaCoder,ale problém je v tom,že když video přeformátuju,tak je rozhozen obraz od zvuku zhruba si o vteřinu. Nevíte co s tím udělat, když to přehraji v originále v sat. přijímači,tak to jde normálně. Možná zadávám do MediaCoderu špatné údaje,nevím,je to pro mě španělská vesnice. Mám použít jiný program,nebo MC stačí? Videu bych ještě potřeboval ustříhnout kus konce s reklamou. Ta asi MediaCoderem nepude že?? Omlouvám se ale vůbec tomu nerozumím:x::x:..... Díky za rady.

skús PVAstrumento,univerzálny jednoduchý,blbuvzdorne ovládatelný freeware pôvodne vytvorený v sponzorovanej spolupráci firmou Hauppauge,vie konvertovať rôzne stream nahrávky z stb boxov,satelitných rekordérov,tv kariet a podobných zariadení do použitelných formátov na prehrávanie v pc