Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win7

Ahoj,prosím o pomoc.Včera jsem chtěl nainstalovat win7 na svuj starší PC a instalace běžela až do dokončení,pak se pc restartuje a win nenaběhne.Nastavuje se něco v biosu nebo mám jen starej krám na kterym to nepůjde? Díky za radu.

PC: AMD Athlon 64 3500+, Zákl.deska - ga-m51gm-s2g, RAM - 2560 MB.

neco snad se zobrazí ... že ... nebo nic ... ?

BIOS má volby z čeho bootovat, snad to ovládaš když jsi spustil instalací z DVD ... nebo se to povedlo náhodou ?

Problémy ale stejne vyrešené mít nebudeš, čistá instalace WIN je takovej polotovar, je nutné to dovarit, instalovat ovladače kde čeho.

HDD vypadá v pořádku podle .txt souboru je HDD v normě....

Skus HDD dát do jiného Sata konektoru . opravdu to něco musí tropit .... jinač už by naskočil.....

ještě mě napadá ....když už PC startuje mačkej TAB oběví se ti na výběr z Windows podívej se kolik Windows tam je...(pokuď více je jasné proč nechce naskočit....)

pak mě ještě napadá při instalaci (počítám že zalohu už dávno máš...)
HDD Celé sformátuj a oddíl odstraň (a nový oddíl nedělej udělá si ho sám)