Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padající okna ve WinXP

Dobrý den, mám problém s aktivními okny ve WinXP+SP3, po chvíli sama vyblednou a stanou se neaktivními, pokud pracuji ve Wordu, dále nepíše, pokud hraji hru, spadne na lištu a obtížně se vrací zpět na obrazovku. Poradíte někdo, prosím, co s tím? Děkuji

nejaky zaryty updatovac nejake naprosto zbytecne blbosti nebo hlidac souboru ci ceho neustale neco monitoruje, ale protoze je blbe napsany, bere si na sebe fokus.
codestuff starter - zkontroluj vsechno co se spousti po satrtu jestli tam musi bezet
v zalozce sluzby/services projdi vsechno co neni od microsoftu a zcenzuruj potrebnost, kdyztak zakaz/odinstaluj.
kdyz nepomuze: odviruj, odspywaruj, odrootkituj.