
Koupě LED TV 32"
Dobrý den, poradil by někdo s výběrem TV 32" do cca 10 000,-Kč? Našel jsem tuto: http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3%BDrobky/Pl och%C3%A9+televizory+Viera/LED+TV/TX-L32E5/overvie w/9001904/index.html
Co na ni říkáte, nebo ještě mám kouknout po LG, Samsungu a Philipsu? Díky.
Za 10 tisíc už můžeš mít 40" - nic menšího než 100cm úhlopříčku bych nekupoval.
http://www.alza.cz/40-samsung-ue40eh5000-d310439.h tm
tak.
Osobně jsem koupil 2xLG 42" za cca 10-11 tisíc a spokojenost. Bez smartTV nesmyslů, bez frikuli 3D.
No bez těch smart a 3D jsem chtěl koupit taky (zatím vybírám) jenomže třeba Philips bez 3D je jenom o ca 1200 levnější a to se nevyplatí.Jinak jestli chce tak malou tv tak ten IPS Panasonic je dobrej tatík ho má ve větší uhlopříčce.
Zdravím, díky, právě že vetší než 32" palců není možných, to jsou už všelijak vymýšlel a je to na kompletní přestavbu pokoje a to ne. Jinak by mě zajímali zkušenosti právě s tím Panasonicem, hlavně ce so obrazu týče a atd.Láká mě ten IPS panel. Díky.
jsem tv předsunul před stěnu, že mi zaclání i trochu vedle. omezených 82cm never more!
normálná telka začíná aspoň od metru, menší jsou jen parodie.
sambilionk a 3d: ano, blbec se u toho může vyonanovat, když mu to dělá dobře. většina zdrojů to nepodporuje, a ještě léta podporovat nebude.
,, lední brtník,, Sám si onanuj nad tou tvojí normální tv ty exote ,že ty nečumíš na 3D tak to nemusíš závidět ostatním.Nebudu kupovat tv bez 3D když stojí skoro stejně jako ve 3D to může koupit akorát exot jako ty.
prestan urazet
3D technologie je do obyvaku nevhodna, lidi uz to zjistili a temer nikdo to nechce.
On si začal ,a co asi teda lidi kupujou když to nikdo nechce?Když projedeš třeba Heuréku a dáš tam Led tv tak co ti tam vyjede asi za zázraky ,staré typy tv ,nejde mě o 3D ale o kvalitu obrazu takže čím starší tím lepší?To asi nee
Já tedy nevím, ale Sharp s "Japonskou obrazovkou"? Jak to vypadá?
http://technet.idnes.cz/jak-se-vyrabi-lcd-televizo ry-sharp-reportaz-primo-z-japonska-p5y-/tec_report aze.aspx?c=A080821_123743_tec_reportaze_nyv
jo Technet.
Tyhle "techno-frikulo-weby" doporučuju ignorovat.
Nehledě na to, že drtivou váhu v kvalitě zobrazení nemá panel, ale elektronika, která jej ovládá.
Sharp by měl bejt komplet Japan.
Tak "obrazovkou" se obvykle myslí elektronka, Sharp nižší modely nechává skládat v kontinentální Číně a že plasma "má spotřebu jak prase" není až tak pravda...
Ono je jedno kde se to skládá, záleží ale z jakejch dílů ,dneska se v číně montuje asi všechno ,no a ty plasmy žerou pořád hodně proto se dá pořídit 130 za necelejch 15000
Mám Samsunga 32", LE32C650, a jsem maximálně spokojen. Větší TV bych nechtěl, za situace, že většina programů jede stejně v SD rozlišení. Synátor má 40" (nevím typ) a obraz běžného vysílání se mi zdá mnohem horší.
Na přehrávání fullHD filmů či fullHD homevidea nám bohatě stačí; "dívací" vzdálenost je maximálně 2,5 metrů. A předělávat obývák kvůli TV určitě nemíním. Do kanclu si asi letos pořídíme nějakou fullHD maximálně 24-26".
Tisíc lidí, tisíc chutí. Vybírej rozměr podle svých preferencí.
s tím bych i souhlasil, nejlepší je zajít si do nějakého electroworldu datartu apod. a podívat se osobně, když bude dobrá cena, tak rovnou koupit.
Mně osobně přijde obraz LG i Samsungu srovnatelný, je to jen o "defaultech" a jejich úpravě. Osobně např. okamžitě vypínám kraviny typu dynamický kontrast, eco funkce a podoobně. Následně si upravím jas a kontrast. Na Samcích mě děsí ta jejich multimediálnost, "bimbací" odezvy na stisky tlačítek, nepřehledné menu a přesycené barvy (v defaultu je to otřes, dá se to trochu potlačit)
Taky jsem si to hned naladil podle sebe. Vlastně i u synátora, ale příště jsem zjistil, že to zase rozdrbal zpět (hlavně to "rozšíření" 4:3 pořadů na 16:9 plochu, to nepochopím
), ale to je jeho věc.
Internetové služby nepoužívám (nemám tam v obýváku po ruce UTP kabel, za komunistů internet nebyl) a filmy/audio/video přehrává z USB bez problémů. Akorát neumí pořádně převést 5.1 do 2.0 (nemám obývák ověšený repráky), rozhovor je oproti ostatním zvukům (střelba např.) někdy nepříjemně potichu. Drbat se mi s *mkv, abych to nějak upravil, nechce. Třeba si někdy pořídíme něco takového, co převod DTS či 5.1 zvládne.
já to chápu, víc pruhů, víc adidas. Už jsem se s tím nepochopitelným chováním tady setkal. Co na tom, že z kruhů jsou šišoidy, co na tom, že všichni herci vypadají jako po opracování bucharem, hlavní je, že je toho VÍC!
No právě je se lepší trochu poptat na netu atd,v těch krámech to maj nastavený tak že čeho se chtěj zbavit tam ten obraz vypiplaj a ostatní pak rozházej aby to vynikalo popřípadě to nechaj vyplí a prodavači chválej všechno jenom aby to prodali(navíc tam pouštěj všude HD dema).Třeba na Heuréce jsou alsponˇpoznatky lidí co si to koupili.Zajímaví třeba když jsem vybíral monitor k pc tak jsem zašel do Datartu to okouknout a prodavač tam do nebe chválil barvy atd do nebe u tn monitoru LG kde byly nastavený a vedle byl LG ten samej akorát větší LG a ještě monitor IPS Lg a ten měl barvy pěkně rozházený že by to nikdo nemoh koupit.