Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční wifi po instalaci win 7

Dobrý den,
problem se týká notebooku Asus x201E. Byl zakoupen s os Ubuntu, po přeinstalaci na win 7 nejde wifi. Při instalaci ovladače hlasí, že není připojená karta. Ovladač je stažený přímo ze stránek asus. Kde může být problém, na Ubuntu wifi normálně fungovala.

notebooku Asus x201E

ovladac bude na strankach Asusu
Mozna jich tam bude vice, wifi byvaji ruzne : Broadcom, Ralink, Atheros, Intel....
mozna jsi nainstalovala Ralink a uvnitr laptopu je Intel,
to vis jen ty, jen ty mas tvuj NTB pred sebou

Jaka otazka, takova odpoved
Kolik info jsi poskytla, na tolik ti odpovime