Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jdou počeštit anglická Windows XP?

Prosím o odpověď, je li možné počeštít Operační system W XP, který je nainstalován v PC a je v angličtině? Nebo je nutna celková přeinstalace? Jedná se o repasovaný PC, který dostal vnuk v vánocům. Jeho parametry zatím neznám. Děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Operační systém.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Jde to, ale ne stoprocentne, castecne to pocestit jde, musi to byt Professional verze, predpokladam, ze MUI Pack uz ti MS neproda, takze budes muset pohledat na uloz.to a podobnych zdrojich.