Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchatka prestali hrát - Je možná reklamace?

Zdravim,
stala se nemilá věc... Slechátkům Shure 240 přestala hrát pravá strana. Prostě jen tak, když jsem je nejvíc potřeboval... Je možná reklamace? Kupoval jsem je asi před půl rokem na webu www.sluchatka.net
Thx
// tak teď přestala i levá strana, musim lámat jack, aby hrála aspoň ta levá

Sluchátka se reklamujou špatně, z 80% ti řeknou, že jsi to rozbil ty.
edit: jen dodám, že kamarád si kupoval na vánoce poměrně drahý sluchátka, když je dostal pod stromeček tak už uběhly ty 2 týdny od vrácení zboží. Když je zapojil a nefungovaly vůbec, poslal je na reklamaci a neuznali mu ji z důvodu mechanického poškození.

Není li poškozena vnější izolace, měli by reklamaci uznat. V případě neuznání bych kontaktoval výrobce. Je to značka, která si hraje na Značku a byly doby kdy to byla kvalita.
V případě neuznání naletovat nový jack. Požádal bych ale odborníka, je nutno použít kapalinu na nerez.

Ale, hudebník. :D

P. S. Lépe řečeno (OT): Zpěv (reprodukce), jakožto jedna ze specifických hudebních činností, rozvíjí hudební schopnosti. Základem hudebních schopností jsou fyziologické a psychologické danosti (vlohy), jejichž souhrn označujeme pojmem (hudební) nadání < talent < genialita.

Tak jsem je kontaktoval na mail o čísle objednávky(nebo jake číslo jsem to tam dával) a o popisu závady. Měli by mi odepsat kam to odvézt a jiné info. Budu vás informovat, jak to dopadlo :-)