Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění Pc

Dobrý den,mám problém při zapínání Pc. Zapnu pc,ale nic nereaguje,obrazovka i vše ostatní se tváří že pc není zaplé. Pokud to dostatečně dlouho zkouším tak nakonec naběhne bios a v něm hláška,žr byl nabootovan poškozený soubor a je třeba jít do biosu,kde se nahraje defautní nastavení.Potom už to sice jde,ale jsem z toho poněkud neštastný.Instaloval jsem ted novou grafiku a nemám tušení,zda to může mít spojitost.

Zdřejmně ano,Zdroj : Fortron FSP400-60HLN 400W grafika : HD 7770
Ted mi mimoto vyvstal další problém. Při načítání profilu mi to hází : C:windows\systém32\config\systemprofile\deskop není přístupný. Přístup byl odepřen.Dělá to u všech profilů,i u nově vytvořených.

Pokud to dostatečně dlouho zkouším tak nakonec naběhne bios

HW problém. Jestli to boří i filestrukturu, budou v řiti RAMky (testoval), zdroj (testoval) či prkno. Ještě bych zkusil smáznout BIOS a vyměnit baterku. Možná by stálo za to mrknout na SMART hodnoty disku (to ale neřeší problém s mrtvolou po zapnutí).