Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč se přez moje adsl nemůžu skoro nikdy připojit na fb a Ytube

čau lidi potřebuju pomoc protože mě to už fakt strašně štve,skoro nikdy se nepřipojím na fb nebo youtube ,vím že je to mým připojením protože to tak je v každém počítači domě a když se připojím na nějakou wifi s mym notasem tak to de v klidu uz sem zkousel snad vsechno mozny(firewall,proxy,jine prohlížeče,atd.)uz sem fakt bezradnej prosim pomozte(je to až od nejaké doby myslim před 2 rokama to začalo) předem díki za odpověd matt

omlouvám se ale já se moc pc a internetu nevyznám proto jsem podal dotaz,jinak na to modemu je napsáno 54m wireless adsl 2+ modem router,jinak už nevím co bych vám o tom řekl když tak mi to napište a já to zkusím zjistit