Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CMD - kdyz napisu ,,shutdown'' tak mi tam najedou jeste ty pripony

dobry den mohl bych poprosit o radu mam windows 2000 a rad se hrabu v cmd a prosel jsem na jednu vec kterou si nedokazu vysvetlit. ja jsem si na plose vytvoril cmd na rychli spusteni a kdyz do nej napisu ,,shutdown'' tak mi tam najedou jeste ty pripony sice zadna nefunguje ale proste to najede a kdyz dam START-Spustit-cmd a tam napisu ,,shutdown'' tak mi nic nenajede jak je to mozne? dekuju
Zmena predmetu, pôvodne: CMD (los)

Teda moc ten popis nechapu.
Pokud ted ve W2000 udelam zastupce CMD na plose, spustim ho a napisu do nej Shutdown,
tak akorat vypise:
shutdown
shutdown není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
proveditelného programu nebo dávkového souboru.

Pokud prikaz napisu do Start - Spustit, tak to taky pise ze nebyl nalezen.
W2000 SP4

Kdyz si dam shutdown vyhledat, tak v tech W2000 vubec neni. Mluvim o workstejsne.