Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem All in one pc Lenovo IC B320

Dobrý den,
takže včera mi konečně přišlo toto Lenovo a zlobí napájecí kabel/napájení :( . Chystala jsem se pc zprovoznit, zapojuji napájecí kabel do pc a najednou slyším hlasité praskání. Vždy když jsem zamlela s napájecím kabelem, tak jsem slyšela hlasité praskání/křupání..

Hned jsem každopádně kabel vypojila z pc a ze sítě a pc jsem ani nezapínala...

Má někdo podobnou zkušenost? Je špatný napájecí kabel, napájení nebo může být chyba jinde?

Předem díky za rady :)

Možná se stal zázrak. Natlačila jsem to tam ještě silněji než posledně a kabel se přestal ještě více kývat a tak jsem zkusila zakvedlat s kabelem a ono nic.
Možná je opravdu špatný kabel či kontakt. Kabel se ještě trochu mele, ale myslím, že ten nový to pak vyřeší 100% :)
Spouštím tedy windows a uvidím jak do dopadne :)
Děkuji :)

Natlačila jsem to tam ještě silněji než posledně

Domine Deus omnipotens... A o čem tu už přes hodinu žvatlám? Použij sílu, Luku! Tyhle kabely se musí do štekru pořádně zarvat - nejlépe s druhou rukou na kastli proti směru připojování. Cérko, posiluj :-).