Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký NOTEBOOK?

Požadavky:
ZNAČKA: asi Asus - prý je nejlepší..
PROCESOR: Intel core duo nebo core duo 2 - nevím jaký je mezi nimi rozdíl..
PEVNÝ DISK: spíše 100 GB
OPERAČNÍ PAMĚŤ: 1024 MB a výše..
ÚHLOPŘÍČKA DISPLEJE: 15,4 a výše
jinak bluetooth, firewire..
dlouhá výdrž baterie
použití: hry,filmy,škola - různé aplikace

Cena až 35 tisíc, ale spíše kolem 30...:-)

Měl jsem (postupně) už víc notebooků, ale tohle je můj miláček. Jediný co mi vadí jsou vysoký teploty. Grafika má 64 MB vlastní paměti a v případě potřeby (to se nedá nastavit) si vezme z operační paměti až 1/4. Ale to se za situace práce s 2D programy běžně nestává.

Pavel

no, mas docela protichudne pozadavky... Intel core duo, monitor 15,4 vs. velka vydrz baterii.. to ten notebook bude mit tak pet kilo, aby si mel uspokojive oboje. Bud si muzes vybrat slusne vykonny ale maly notebook, pak ti baterie vydrzi dlouho, a nebo takove to prenostne stolni pc, ktere ovsem bez zasuvky vydrzi prd.

Core duo a core2duo je IMHO najsetrnejsi notebookovy CPU dnes (ak beriem pomer vykon/spotreba), ak to nebude nejaky celeron tak to ma aj speedstepping a clovek si moze nastavit min. frekvenciu, ak chce extremnu vydrz baterky.
Co sa tyka displaya tak odber zavisi hlavne od nastaveneho jasu.