Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém s Mozilla Firefox

Zdravim poradno, mam takovej problém s Mozillou.
Chtěl sem ji spustit a najednou mi to psalo could´t load XPCOM
zkoušel sem hledat na google ale našel sem to jen v angličtině ale nerozumněl sem timeDěkujichtěl bych zpatky mozillu protože ostatni prohležeče se mi sekají teba opera, internet explorer, chrome sem jeste nezkoušel

4 roky staré téma - zamykám (Kurt)

Bud jsi nezkusil smazat (presunout nebo pred smazanim zalohovat) profil a spustit FF s novym profilem nebo ti tam jede nejakej nekompatibilni software, ovsem co to je nevim, do PC ti nevidim.

Navody na netu tykajici se teto chyby jsou vetsinou pro Linux nebo Windows 8.

len preistotu - mas na disku C dost miesta? (kolko?)
Uz si skusal odinstalovat firefox a vliezt si do c:\dokumenty a nastavenia\tvojemeno\ tam si daj hladat alebo hladaj rucne zlozku mozilla, bude tam 2x, raz hned v zlozke application data a druhykrat kdesi v local settings\application data. Obe zlozky mozilla niekam presun alebo uplne vymaz (ale mas v nich zalozky v subore bookmarks neco), a potom restart Win a skus nainstalit firefox nanovo.

A skus vypnut vsetky ochranne programy typu antivir, anti-neco. A ked si tam piustal nejake cleanery tak preinstaluj cele windows a uz nespustaj cleanery.

Mě se toto stalo také s Mozilou.Chtěl jsem ale zachránit záložky, protože jsem měl ztracené i zálohy záložek.Comanderem jsem šel do adresáře Mozila. (ProgramFilesx86/Mozila Firefox) a zde byly přepsány všechny soubory a měly přidanou koncovku: moz-backup
Takto byly změněny soubory i v jiných podadresářích (browser,defaults,fonts,gmp-clearkey,tobedeleteted ,uninstall,updating).U všech jsem tuto přidanou koncovku odmazal.Pak jsem spustil Mozilu a ta jela.Záložky jsem měl ale nešly zazálohovat.Nešlo menu:ZALOZKY a pak volba: ZOBRAZIT VSECHNY ZALOZKY.Také nešla volba v menu NASTROJE Možnosti.
A tak jsem postupně spouštěl jednu záložku po druhé a načítal ona.Pak jsem Mozilu ukončil a udělal restart a pak už Mozila fungovala celá jak má.Záložky jsem pak mohl zazálohovat přes menu ZALOZKY,zobrazit vsechny zalozky, a provést export.MIRDA