Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Schválení sestavy do 14000

Zdravím,
hardware jsem teď chvíli nesestavoval, tak se chci ujistit, že můj výmysl bude bez problémů.
Kamarád má 14 000 na počítač - čistě na bednu, ale musí se bezpodmínečně vejít do 14, jinak řečeno ani o korunu víc. Jediné zaměření budou hry, obrazovka se bude kupovat zvlášť, rozlišení přizpůsobíme možnostem. Klávesnice, myš a repro se bude kupovat zvlášť. Návrh jsem se snažil vyvážit mezi kvalitou a výkonem, co nejvíce výkonu za peníze, ale z kvalitních součástek.

Můj návrh je tohle, ale rád bych, aby ho někdo schválil. Počítač budeme stavět zítra, byly by tedy vhodné součástky, které je obchod schopný zítra dodat k osobnímu vyzvednutí v Holešovicích.

Cooler Master Elite 310 černo-stříbrná
Intel Core i3-3225
MSI ZH77A-G43
Kingston 8GB KIT DDR3 1333MHz CL9
MSI R7770-PMD1GD5
Corsair CX500 - to se chci ujistit, podle mého by měl stačit i CX430 a to by se potom dalo zbylých 623 korun vrazit třeba do grafiky.
Western Digital Blue 1000GB
XIGMATEK Loki
Samsung SH-224BB
Celkem to je 13 697,-, takže mám k dispozici ještě 303 korun.
Kdybych dal 430W Corsair, tak mi zbyde 623 korun a to už by se dalo něco vylepšit.

Za rady a připomínky budu vděčný. Nepište mi prosím, ať si vyberu z již uveřejněných sestav, tam jsem se už inspiroval.

Tak nakonec to dopadlo takhle, zkusit Enermax mě prostě moc lákalo, mám zdroje Corsair a Seasonic, Enermax znám jenom z doslechu. A obyčejnou CD/DVD mechaniku LG jsem neviděl v Alze ani v Mironetu, který je cestou, mají od nich nejlevnější model za nějakých 1500. Docela mě to zarazilo. Jo a v Alze jsem viděl Genzera, pochodoval tam u výdeje a koukal na lidi, důvod jsem nepochopil.

Cooler Master Elite 310
Intel Core i3-3225
MSI ZH77A-G43
Kingston 8GB KIT DDR3 1333MHz CL9
MSI R7770-PMD1GD5
Enermax NAXN ENP450AGT 450W
Western Digital Blue 1000GB
Samsung SH-224BB
XIGMATEK Gaia

Odpoledne jsem to poskládal, počítač je tichý, kamarád nadšený, nic se nepřehřívá. Ideální stav, děkuju za pomoc.