Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 8 - problém s Wi-Fi

Dobrý den, mám Windows 8 v notebooku a mám problém s Wi-Fi. Jednou jde a pak zase ne a to je pořád dokola, ale sílu signálu to ukazuje plnou a ža je to připojeno. Když vemu mobil tak tam internet pořád jde. Prosím o pomoc.
Zmena predmetu, pôvodne: Win 8 (los)

máš problém - nedokážeš ani napsat, jestli se s notebukem nepřipojíš nikde, nebo jen doma.
jestli se nepřipojíš skoro nikdy, vypadává to během práce nebo to nejde jen po zapnutí.
kolik je vás na jeden router, přes kolik zdí, kolik mobilů je běžně připojených, co to je za router.

místo toho vypisuješ procesor notebooku - co ten má s wifi společného?