Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tlačiareň nechce tlačit pod ms office

Ahojte, mam tu multifunkcne zariadenie hp desjekt 1050A, instalacia na notebooku asus pod w7 64b, prebehla bez problemov, na konci vytlacila skusobnu stranu vsetko ok, tak som skusil vytlacit textovy dokument z notepadu, vytlacila.
No problem je ze ked dam tlacit jednoduchy dokument v office alebo worde, vojdem do punuky tlacit, pise mi tam v ramceku ze tlaciaren je pripravena a je na jej nazve taka zelena fajocka, no ked stlacim tlacit, tak mi vyskoci hlaska " Program word nemôze tlacit. Nie je nainstalovana ziadna tlaciaren. "
Vyskusal ovladac preinstalovat, stiahnut z webu najnovsi ovladac a nainstalovat ho, no nic nezabera. Z niecim podobnym som sa zatial nestretol, tak ak vas napada, co by som este mohol skusit, tak vam budem vdacny.

Ano, mam nainstalovanu iba tuto jednu tlaciaren, a je nastavena ako predvolena. Nodokazem pochopit preco vsetky programy s nou spolupracuju, len office vymysla, ze nemam nainstalovanu zaidnu tlaciaren. A tiez nechapem ako moze v ponuke tlacit, vypisovat jej nazov, pisat ze je pripravena (online), a ked dam tlacit, tak neviem ako zrazu na to pride ze nemam nainstalovanu ziadnu tlaciaren...