Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvětšit rozlišení plochy ?

Ahoj, k Vánocům jsem dostal novou obrazovku. Zapojil jsem ji do HDMI, ale plocha mi nejde roztáhnout po celé obrazovce (Doufám, že mi rozumíte :D )
Max. mi jde jen 1920x1080 a víc ne, nevíte jak jí roztáhnout ?

Moc ne, udelej foto.

Musis ji mit zapojenou do HDMI, jestli je to nejaky levny monitor, tak to proste vyrobce nezvladnul, zapoj to do DVI a pojede to OK.

A koumal jsi taky v menu Controll Center tvojí grafické karty? Bývá tam čudlík Roztáhnout na celé kino.
K novému monitoru taky bývá takové docela maličké CD...