Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ovladačem wifi HP 650

Zdravím, mám tu problém s tímto notebookem. Je to verze s intel procesorem.
Všechny ovladače šlapou jak mají. Chipset, VGA, zvuk. Instalace wifi ovladače sputstím, začne se rozbalovat instalace. To se podle všeho povede dobře i k rozbaleným souborům mám přístup. Po spuštění instalace ovladače během 5ti vteřin v půlce načítání instalace uplně zdechne. Zkoušel jsem to i na jiných PC a nic. Režim kompatibility jsem zkoušel také i spustit jako správce i starší verzi ovladače. NIC prosím o pomoc, děkuji :-)

Mozna jich na webu HP bude vice, wifi byvaji ruzne : Broadcom, Ralink, Atheros, Intel....
mozna jsi nainstaloval Ralink a uvnitr laptopu je Intel,
to vis jen ty, jen ty mas tvuj NTB pred sebou

Take bys nemel zapomenout na Wireless Assistant / HP Connection Manager wifi totiz muze byt vypnuta a proto nejde nainstalovat

edit Screen sptravce zarizeni existuje ?

Sakra když tápeš, odskrutkuj krytku WiFi karty, posviť tam a prečti co za typ kartičky tam je. Býva to na nálepce.

Ostatne co rešíš instalaci, HP má recovery, tak to spusť, když pamatuji je to F11 pri zapnutí, bude vše vyrešeno za 15 minut.

ntb není můj. Nemůžu se v tom hrabat. Je uplně novej. Instaloval jsem windows 7 z nového DVD. Při instalaci jsem měl problém s nekonečnym restartem. Musel jsem formátovat CELÝ HDD potom v příkazovém řádku zadat pár příkazů abych to rozchodil. Ted jen ten správnej ovladač. Nechápu proč neni na DVD!

ntb není můj. Nemůžu se v tom hrabat. Je uplně novej.

presne tak novej s linuxem
Takze ten problem proc se pri instalaci Win restartoval, bylo nezruseni vsech linuxovych oddilu...
Napoveda cislo 1 : uz skoro v 90% pripadu dava HP wifi combo bluetooth
Tzn. pokud se ti podari nainstalovat Atheros BT je wifi od Atherosu,
pokus Broadcom BT je tam Broadc. wifi.
Plati to i naopak wifi ---> BT

Napoveda cislo 2 : nekdy wifi/BT rozchodis resetem biosu (F10 / restore defaults)

nechápu uvedenej popis pri instalaci, nedá se to pochopit, je nesmyslný .. , tím že jsi neznámym postupem formátoval HDD, neznámo proč, jsi zlikvidoval recovery partition,
Já jsem majitel notebooku, pújdeš do servisu HP kolenačky prosit o image recovery.

Bež od toho notebooku pryč, vrať ho majiteli jak to je, ať si najde nekoho kdo to dokáže dát do použitelného stavu.