Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC Bios

Ak nestartujem tak mi stopne ne biose neviete kde bude problem .... predtym mi to islo ... boli tam problemy zinternou grafickou kartou ale dal som externu a uz slape .... ci nahodou nebude chybna ram alebo neveim

no cize jedna sa o win 7 ... 1gm ram ddr2 ... 2gh procesor .... cize v normale zapnem PC netaihne my bios a zacne nacitavat win .... teraz zapnem PC zobrazy sa mi bios ale stoji iba pri nazve proscesora a jeho vlastnosti dalej v noramle tam nasledovala ram ale teraz uz nic nenaskoci a sekne to