Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android upozornění

Zdravím. Chtěl bych se zeptat ohledně androidu, dal jsem na vánoce starý HTC Desire X a teď jí vyskočilo upozornění, že má její máma narozeniny. Na tom by nebylo nic divného, divné je ale to, že to dává upozornění jen na telefonní číslo, ne na jméno a taky to, že tam žádné upozornění nenastavovala. Její máma nemá účet na google. Jak to ten google zjistil? Ona ty narozeniny totiž fakt má !

Ona ani nemá facebook.
Leda mě napadlo, synchronizovala si údaje z nokie, když dostala to HTC. Měla ten telefon dlouho, možná to dala tam. Ale že by si to rozumělo i s Nokiama ?
A navíc mi neleze do hlavy, proč tam není jméno, ale telefon.