Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy ve hrách

zdravím mám notebook MSI CR620 s těmito komponenty

Procesor:Intel(R) Core(TM) i3 CPU M370 @2.40GHZ(4CPUs)
Operační pamět:4096MB RAM
Grafika:Intel(R) HD graphics 1696MB
windows 7 64bit. verze

před přibližně hodinou jsem dokončil recovery, kvůli místu an disku. ale i s těmito myslím si celkem slušnými komponenty nerozeběhnu ani 5let starou hru bez lagů......i left 4 dead z roku 2008 myslim se nedá na minimální detaily ani hrát a nejde tu jen o left 4 dead...prakticky každá hra se tu nedá hrát až na world of warcraft nebo league of legends.....ale dlouho jsem si nezahrál nějaké FPSko......prosím poraďte....nevím jestli by nebylo třeba nvých ovladačů, případně něco dokoupit......mimochodem MXM Grafickou kartu nemám.....děkuji předem..:)

nn nešly hrát...doufal jsem že se to zlepší reinstalací.....protože sem měl počítač docela zaplněnej.....ale nepomohlo to...spíš by mě zajímalo jestli by nepomohlo dokoupení nějakého komponentu nebo něco takovýho..