Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka po spuštění pc

I když se to stává nepravidelně cca 1x za 10 až 20 spuštění pc, tak po jeho zapnutí normálně naskočí, ale monitor nic nezobrazuje (černá obrazovka). Po jeho vypnutí a následném zapnutí už naskočí normálně. Čím by to mohlo být? Že by vada monitoru a nebo spíše v grafické kartě?

Trošku opráším tohle vlákno, mám totiž ten samý problém, ale s tím, že máme naprosto odlišné komponenty a jiné značky, jediné co nás spojuje, tak výrobce grafické karty
má sestava je:
deska: Gigabyte M56S-S3
CPU: AMD X2
GK: ATI HD3850
zdroj: Fortron 350

by mě zajímalo jestli se to podařilo vyřešit tím flashem BIOSu...