Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací hry

Dobrý den,stáhl jsem si balíček instalační na jendu hru..Bude se z toho stahovat client,ruzné patchy atd..Ale když na ten balíček kliknu,tak mě to napíše: Webouvou stránku nejde zobrazit..K internetu připojen jsem.Nevíte co stím?nechybí mí třeba nějaký software? díky..

To jsem myslel, je to instalační soubor, má příponu "exe" (8,9MB) a po poklepání se spustí instalace hry. Otevřelo se mi okno s výběrem jazyka, dál už jsem to nepouštěl. Asi to nebude tahat ještě soubory z internetu, když jsou tam zvlášť odkazy. Klient má 4GB a ta záplata 607MB. :puff:
PS. Klikáš na to levým myšítkem? A není to "lnk", je to exáč a název to má "WoT_internet_install_eu.exe"!