Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V čem přehrát soubor php?

potreboval bych se zeptat ......nejsem zrovna PC profik takze se mozna pobavite :)

kazdopadne by me zajimalo: stahl sem neaky video a ma to koncovku php.no a ve WMP to nejde uplne optimalne prehravat,tak byme zajimalo jestli se to neda prevest treba na avi,nebo popripade jak to prehravat atd....diky moc
[mod]Změna titulku, původně "php". (karel)[/mod]

.php není video, ale skript - jeho výhodou m.j. je že jej lze spustit na vzdáleném serveru (jednoduše řečeno). Nestáhnul jsi video, ale jen skript, který ti má zajistit (pravděpodobně) přehrátí nebo stažení toho videa. Když .php přejmenuješ na .txt a otevřeš v texťáku, zobrazí se ti skript.