Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátová myš

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, zda a jak nastavit bezdrátovou myš Genius, aby se mi nevypínala při chvilce nepoužívání? Jakoby "usne" a musím ji "oživovat" pomačkáním na spodní straně a přijímače. Podle návodu mají být od sebe 20 cm, ale to je dost nemožné.
Děkuji za rychlou radu, protože mě to dost otravuje a zdržuje.Kautská,25.9.2006

neviem aky mas typ ale mys by takto zaspavat nemala. skus si neukladat v blizkosti mysi mobilny telefon ten casto rusi signal. inak by malo stacit na "zobudenie" drgnut do mysky a sama by mala naskocit.
niektore druhy ponukaju preladenie "kanalu"