Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Ubuntu

Zdravím, jde nějak VPS Debian server přeinstalovat na Ubuntu aniž bych musel kontaktovat technickou podporu? Chtěl bych přeinstalovat ten server čistě přes SSH, je to možné? Pokud ano, můžete mi říct, kde najdu návod nebo tak něco? Díky.

To je zas dotaz.

Mas u nekoho hostovanej VPS a nechces tam Debian ale Ubuntu? To asi bez kontaktovani technicke podpory nepujde, pokud teda ty u koho to mas neco takovyho primo nepodporujou, to bys asi o tom vedel a neptal se.