Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit hra na notebooku Asus X50N

Dobrý den, mám takový problém mám hru posel smrti 3 a při spuštění mi to píše could not initialize directx adapter. Directx jsem taky nainstaloval byl součastí dvd. Konfigurace ntb Athlon X2 1.7GHz, Nvidia 7000M 128MB podpora directx 9c a systém windows 7 ultimate x64.

Budou ti chybět ovladače grafiky. Doinstaluj si je. Na ofiko stránkách nemají ani podporu pro W7, je tam pouze Windows XP a Windows Vista 32-bit. Nejlépe uděláš když si tam dáš zpátky XP, co jsi tam určitě měl.