Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký grafický tablet?

Ahoj. Přemýšlím o koupi grafického tabletu,ale nějak nevím jaký.Chtěl by jsem takový,aby šel i do Windowsů XP,(některé jsou PRÝ - nemám to ověřené - jen na Wokna7 :-)) a aby se s tím dalo třeba i TAKTO kreslit.Vím,hodně na tom obrázku dělá i to že majitel videa používá program AdobePhotoshop a umí kreslit,ale doufám,že chápete jak to myslím :-). Dále by jsem chtěl aby jsem s tabletem právě mohl kreslit ve Photoshopu (nevím jestli to jde ve všech,a nebo jak to je) a nakonec aby byl co nejlevnější.. :-).

Našel jsem nejlevnější TENTO. Opravdu se v nich nevyznám,a tak nevím jestli je dobrý nebo špatný,a proto se obracím na vás.

Jakákoliv rada dobrá,tak předem díky za názory :-)

http://www.alza.cz/wacom-bamboo-3-pen-zdarma-winzi p-16-5-cz-d366183.htm
Mám tento a naprosto v pohodě. Geniuse jsem nikdy v ruce neměl, nějakou dobu jsem přemýšlel o zakoupení tabletu z druhé ruky na vyzkoušení, ale nakonec jsem těch 1600 obětoval. A naprosto v pohodě, je to na kreslení použitelné.

Můj problém je ten, že jsem zjistil, že se musím vrátit k papíru a tužce a kreslit krychličky a zátiší. Wacom to nespasí...