Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WinSCP - Network error: Software caused connection abort.

Zdravím.
Právě mám na starost úpravu systému vojenské policie, ale nemohu se dostat do adresáře jejich webu přes program WinSCP (který mi napsali na papírek).
Dostal jsem následující 3 údaje: uživ.jméno + heslo + hostitel (Víc tu napsané nemám).
Po zadání těchto údajů kliknu na connect a následně po chvilce dostanu chybovou hlášku:

Network error: Software caused connection abort

Připojuji se skrze port: 22 a protokol SFTP

Dále jsem zkoušel připojit se skrz program FileZilla (který používám já).
Po připojení dostanu tuto chybovou hlášku:

Stav: Připojování k www.*.cz...
Odpověď: fzSftp started
Příkaz: open "*@www.*.cz" 22
Chyba: Server unexpectedly closed network connection
Chyba: Nelze se připojit k serveru

(Hostitele a Přihl.jméno jsem schválně zahvězdičkoval).

Na google jsem našel př. toto http://www.howtogeek.com/howto/the-geek-blog/winsc ps-network-error-software-caused-connection-abort- message-is-driving-me-crazy/
Udělal jsem vše co je tam napsané, ale stále dostávám stejnou chybovou hlášku.

Nevěděl by někdo co s tím?

Děkuji za případnou pomoc s řešením tohoto problému.

Tak dnes mi volali, že to mám zkusit znovu.
Vyzkoušeno, blokace IP už tam zřejmě není, ale vypadá to jako kdyby přihl.účet dostal ban z důvodu včerejších nezdarů(?), resp. po přihlášení přes PuTTy dostanu tuto hlášku.

putty.png

Při přihlašování skrze WinSCP projedu tímto

winscp1.png
winscp2.png
winscp3.png

Mohu z toho vyvodit, že problém není na mé straně?
Edit -> Nebo jsem nedostal správné přihl.údaje?
Edit 2# -> V podstatě to samé jako na PuTTy dostanu i v OpenSUSE konzoli.

Jebat, teď mi volali. Dali mi špatné údaje (resp. popletli velké/malé písmena), už je vše v pohodě a jsem úspěšně přihlášen.
Jinak Co se hlavního problému týče, prý jsem se dostal na jejich "Blacklist" (10 dní ban IP), když jsem se pokoušel přihlašovat 25.12 v době, kdy tu byl klient a neměl s sebou správné přihlašovací údaje.

Co k tomu dodat? Měsíc nedostanu správné údaje, pak dostanu ban, pak opět nemám správné údaje a až nyní je vše v pořádku.
Hlavně že na mě spěchali nechť je to co nejdříve.