Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padá internet, něco si přej.

Dobrý den, internet mám připojený bezrátově. Od včerejška se mi internet stále odpojuje a zase připojuje (k wi-fi jsem stále připojený pouze to vyhazuje hlášku "Připojení k internetu není k dispozici." myslíte že je problém spíše ve wi-fi nebo na straně poskytovatele? (Internext) díky.

Ověř to tím pingem.
Další (asi méně pravděpodobná) možnost je to, že ti odchází adaptér od routeru/modemu. Přesně to se stalo mě a také jsem byl pořád dokola odpojován/připojován až jsem byl za 2 dny plně odpojen :D