Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na kontrolu hdd

Dobrý večer,
chci se zeptat,nevíte o nějakém schopném free prográmku,který by zkontroloval disk?
Mám prý zkontrolovat vadné sektory na disku a nevím,co mám použít.

Win 7 64 bit
HDD Western digital Blue 1 TB 64 mb cache

potreba prográmku co skontroluje 1T disk, je fajn správa, kontrola bude trvat 15 hodin 43 minut.

Málokdo si uvedomuje že existují i nevýhody velikých diskú, napr. doba pro vykonáni kontroly nebo odstranení problému ... :puff: