Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukovka do 2000kč

Dobrý večer,potřeboval bych doporučit zvukovou kartu do 2000kč Měla by využití na poslech hudby na lepších rep.2+1.Momentálě mám Creative Labs Sound Blaster Audigy ,a oproti int.zvukovce je podle mě tak o 50% lepší.Chci opravdu kvalitu oproti Sound Blaster Audigy.Díky za tipy.

Mam dva pomerne nove PC - jeden deska Gigabyte, integrovana zvukovka hrozna, sumiva, dokoupil jsem do PC toho Asuse Xonar DX a parada, rozdil dvou trid. V druhem PC je deska od MSI a integrovana zvukovka dle meho nazoru dosahuje kvality toho Asuse, takze tam bych si nakupem zvukovky nepomohl, ale neni duvod ta integrovana je naprosto OK.