Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI vstup

Zdravím, prosím o radu. Už několikrat s různým HW jsem se pokoušel spojit PC s monitorem pomocí DVI. Vždy neúspěšně. Teď mám nový monitor i novou graf. kartu. obojí od Asusu obojímá VGA, HDMI i DVI rozhraní a funkční je pouze VGA. Je nejaký návad, jak donutit kartu aby zobrazovala pomocí DVI.

Díky moc za radu

Já tedy nevím co dělám špatně, ale vzal jsem DVI datový kabel, seznámil s příslušnou samičkou na monitoru a s příslušnou samičkou na grafické kartě, zapnul počítač a... kochal se obrázky...
Na monitoru musí být při spuštění vidět POST.