Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukončování Shockwave pluginu

Dobrý den.

Mám problém s Google chrome. Snad každých 4-6 minut se mi zobrazí žlutá lišta, kde je napsáno, že plugin Shockwave byl bohužel ukončen. Následný vypnutí chromu trvá asi minutu a asi jako by byly mnozí z vás tak i já sem z toho na nervy. Chci se zeptat jestli se s tím dá něco dělat nebo alespoň jestli se to děje někomu z vás. Díky.

Pokud to za těch 4 - 6 minut stihneš, tak klikni na Youtube na jakékoliv spuštěné video pravým tlačítkem myši a v Nastavení zruš HW akceleraci. Od věci není ani kontrola, jestli máš aktuální verzi Flash Playeru (adobe.com). Předpokládají se nainstalované všechny ovladače v PC.