Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace W8 na X51L

Zdravím.
Má význam zkoušet instalovat W8 32/64bit na notebook X51L?
Případně jakou verzi, 32 nebo 64bit?

Dík.

Specifikace notebooku:
Procesor: Intel Pentium Dual-Core Mobile T2370 s frekvencí 1,73 GHz 2 MB L2 Cache FSB 533 MHz Čipset: Intel GL960 Express + ICH8M Displej: 15,4" TFT WXGA ColorShine Rozlišení 1280 x 800 pixelů Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics Media Accelerator X3100 se sdílenou pamětí Operační paměť: 2 x 1 GB DDR2 667 MHz 2 sloty pro max. 2 GB Pevný disk: 160 GB, 5400 RPM Rozhraní Serial ATA

Ovladače na Asus webu nenalezeny.

takze nic, pokud chces mermomoci Win8, tak leda novy notebook.

Jinak nevidim duvod proc by Vista nemela cenu, na tom HW pobezi naprosto v pohode. (nebo nech XP, snad neni zadny soft, ktery by nechodil na XP ne?)

Windows 8 64bit upgrade jede velmi svižně i na šunce jako je Asus X51L

tak to bulikuj nekde jinde, nejlepe na nejakem MSfans foru (je mozne, ze jsi velice skromny a ze to co jinemu pripada jako totalni zasek, mas za svizne, uz jsem takovych lidi potkal vic).

mam na svém X51L 2GB ram win8 a můžu jen říct že to jede mnohem lepé jak nějaké WIN7 méně to zatěžuje RAM i Grafickou kartu (což to ta krafka není žádná sláva co si budeme říkat) a když si hodim softik pro WIN 7 tak mi jedou všechny jinak hry nevím nehraju