Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Era online bankovnictví

Dobrý den. Nejsem si jistý jestli to dávám do správné sekce. ale mám otázku. Používá někdo od poštovní spořitelny online bankovnictví ? maxibps.postovnisporitelna.cz . Mám problém s tím že pokud v něm kliknu na cokoli ( převody , příkazy , atd... ) tak mi to napíše že platnost stránky vypršela a stále se jakoby obnovuje ( neustálý F5 ). Tak by mě zajímalo jestli je problém u nich nebo na mé straně řádí nějaký nebezpečný virus který tohle způsobu a manipuluje s daty které odesílám. Děkuji Praděd

Datum a čas v PC odpovídá dnešnímu kalendáři?